EXPRESSION to gama alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Marka spełnia wszystkie wymagania techniczne i jakościowe, w stosunku do oryginalnych materiałów wyprodukowanych przez producenta sprzętu drukującego. Równoważność w szczególności dotyczy: kompatybilności z urządzeniem; właściwości fizycznych typu: płynność, lepkość, czas schnięcia, odporność na światło; jakości wydruku; monitorowania stanu zużycia nośnika drukującego przez zastosowane chipy elektroniczne ? tam gdzie jest to przewidziane przez producenta sprzętu; bezpieczeństwa eksploatacji; warunków magazynowania; własności opakowań i czytelności oznaczenia. Marka EXPRESSION to inspiracja dla kreatywnego wyrażania myśli oraz utrwalania obrazów tworzona w celu zapewnienia każdemu swobody korzystnego drukowania oraz przyjemności z właściwego wyboru.

TRZY LINIE KTÓRE ZMIENIAJĄ WSZYSTKO

 • polecane do urządzeń monochromatycznych, wszędzie tam gdzie liczy się ekonomiczne drukowanie bez ograniczeń jakościowych
 • optymalne rozwiązanie zarówno w kwestii ceny jak i jakości
 • konkurencyjna cena i szeroki wachlarz modeli
 • polecane do wysokowydajnych urządzeń monochromatycznych i kolorowych, wszędzie tam gdzie liczy się jakość i szybkość druku
 • gwarancja stabilnej jakości dzięki sprawdzonym rozwiązaniom produkcyjnym
 • pakiet bezpieczeństwa obejmujący urządzenie drukujące
 • dożywotnia gwarancja na produkt
 • polecane do nowoczesnych systemów drukowania, wszędzie tam gdzie liczy się 100% odzwierciedlenie kolorów
 • perfekcyjna jakość kolorów potwierdzona przez niezależnych ekspertów
 • wyrazistość i trwałość wydruków uzyskana dzięki przełomowym rozwiązaniom produkcyjnym
 • pakiet bezpieczeństwa obejmujący urządzenie drukujące
 • dożywotnia gwarancja na produkt i bezpłatna wymiana serwisowa

CO SPRAWIA, ŻE MARKA EXPRESSION TO DOSKONAŁY WYBÓR ?

JAKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Jakość i wydajność materiałów marki Expression jest nieustannie kontrolowana. Testy jakościowo-wydajnościowe dla druku standardowego tekstu to nie wszystko. Expression to gwarancja druku obrazów zawierających naturalnie intensywną czerń oraz odzwierciedlenie żywej przestrzeni barw.

TÜV RHEINLAND

Działania projakościowe oraz nieustanna praca nad rozwojem marki Expression została zweryfikowana przez Tüv Rheinland Polska, który jest częścią międzynarodowego koncernu Tüv Rheinland Group, będącego wiodącym dostawcą usług dla przemysłu na świecie. Lider usług certyfikacyjnych, inspekcyjnych i badawczych w Polsce przyznał marce Expression niezależny znak kontrolny M+T (Monitoring + Testing).

MONITORING

Testing – Tüv Rheinland wykonuje badania wyrobów przy użyciu znormalizowanych wytycznych jakimi z całą pewnością są międzynarodowe standardy pomiaru wydajności materiałów eksploatacyjnych określone w normach ISO/IEC 19752, 19798, 24711, 24712. Tüv Rheinland sprawdza także wydajność foto według norma ISO/IEC 29102 oraz 29103, co jest absolutnie innowacyjnych podejściem na rynku eksploatacji. Kris ? Expression spełnia wymagania wszystkich powyżej.

BADANIA LABORATORYJNE

Profesjonalne badania laboratoryjne są możliwe wyłącznie dzięki dobrze wyposażonemu laboratorium prowadzonemu w reżimie wymagań ISO/IEC 17025, przygotowanemu zarówno do badań i testów gotowych produktów, jak i komponentów, z których te produkty powstają. Sprzęt laboratoryjny obejmuje różne narzędzia i urządzenia wykorzystywane przez specjalistów w trakcie pracy według skomplikowanych metod i technik badawczych. Expression to kontrolowany produkt, który poddaje się wszechstronnym analizom.

ZNAK CE

Przepisy Unii Europejskiej zapewniają swobodny przepływ towarów oraz wysoki poziom ochrony konsumentów i użytkowników, dzięki podstawowej zasadzie mówiącej, że jedynie bezpieczne wyroby mogą zostać wprowadzone do obrotu lub oddane do użytku na terenie Unii Europejskiej. Materiały Expression posiadają znak CE.

POLITYKA PATENTOWA

Posiadanie patentu daje jego właścicielowi monopol na gospodarczą eksploatację chronionego nim wynalazku i jednocześnie prawo zakazywania innym takiej eksploatacji. Naruszeniem patentu, z ustawowej definicji, jest korzystanie przez nieuprawnioną osobę z rozwiązań i wynalazków zastrzeżonych prawnie przez firmy trzecie. Allper szanuje własność intelektualną innych firm
i jednostek indywidualnych i nie oferuje produktów łamiących patenty.

Menu