DOTTSI CZYSTO I ŚWIEŻO

Dottsi to Niemiecka marka tworzona przez ludzi z pasją. Opracowywane produkty łączą w sobie skuteczność w działaniu oraz bezpieczeństwo w oparciu o najwyższej jakości składniki oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologocznych z zakresu produkcji chemii gospodarczej.

Marka Dottsi to nowość na polskim rynku , nie mniej jednak przez ten relatywnie krotki okres czasu zdobyła zaufanie wielu konsumentów. W początkowym okresie rozwoju marki w ofercie znajdowały się tylko produkty oraz detergenty do prania. Wymagania rynku, uznanie konsumentów oraz dynamicznie rozwijający się dział laboratoryjny firmy zaowocował rozwinięciem się Dottsi na inne gałęzie przemysłu związanego z chemią gospodarczą. Posiadając szeroki wachlarz produktów w swojej ofercie zapewnia kompleksowe zaopatrzenie zarówno małych przedsiębiorstw jak i dużych odbiorców dla których terminowość oraz rzetelność dostaw to podstawa współpracy.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ DOTTSI TO:

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Dottsi spełnia najwyższe standardy dotyczące higieny, skuteczności i łatwości w codziennym użytkowaniu. Skład chemiczny, sposób ich wytwarzania oraz selektywnie dobrane komponenty gwarantują niezawodność działania przy równoczesnej ochronie powierzchni i materiałów poddanych działaniom produktów.

BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA

Produkty marki dottsi są projektowane w taki sposób, aby po użyciu zawartości mogły dostać się do kanalizacji zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa ekologicznego. Gwarantują to systematyczne badania laboratoryjne stale monitorujące składy chemiczne produktów i ich wpływ na środowisko.

ROZWÓJ I INNOWACJA

Innowacyjność produktów Dottsi zapewnia stale rozwijający się dział laboratoryjny oraz wykwalifikowana kadra specjalistów pełnych pasji do wykonywanego zawodu. Ciągła kontrola nowinek oraz rozwiązań z branży przemysłu chemii gospodarczej owocuje systematycznym wprowadzaniem nowych technologi i rozwiązań do procesów produkcji

EKONOMIA I KONKURENCYJNOŚĆ

Dottsi cechuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wykorzystanie nowoczesnej floty maszyn oraz produkcja na masową skale pozwala zachować konkurencyjność cen na rynku przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich parametrów jakościowych i obowiązujacych norm.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Menu