Allpack to marka oferująca szeroko pojęte materiały logistyczne. Właścicielem marki jest firma Allper Sp. z o. o. Sp. k.. W ofercie znajdą Państwo folie stretch o różnych parametrach, taśmy pakowe oraz zestawy do porządkowania przewodów. Jest to stosunkowo nowa marka która bardzo dynamicznie rozwija się na rynku materiałów pakowych i szybko zyskuje uznanie wśród klientów.

FOLIA STRETCH

Dystrybucja i sprzedaż najwyższej jakości folii stretch. Szeroki asortyment produktów: folia stretch ręczna, maszynowa, transparentna, czarna o różnych parametrach jakościowo – wytrzymałościowych. Folia dedykowana do użycia przy ręcznym owijaniu palet i zabezpieczania ładunków oraz przesyłek na paletach w czasie transportu jak również magazynowania towarów.

TAŚMA PAKOWA

Oryginalne taśmy pakowe marki Allpack to szeroki asortyment produktów najwyższej jakości. W ofercie taśmy akrylowe, solventowe oraz hot-melt, transparentne oraz szare. Możliwość nadruku i wykonania taśm logowanych na zamówienie. Jest to doskonały sposób na reklamę firmy bez względu na jej rozmiar czy branżę, dodatkowo chroniąc paczki przed nieporządanym otwarciem.

ZESTAWY DO PORZĄDKOWANIA PRZEWODÓW

Opaski do porządkowania przewodów mające zastosowanie przy spinaniu kabli, mocowaniu banerów, kołpaków, flag itp. Opaski są wykonane z materiału odpornego na czynniki zewnętrzne.
Zestawy dostępne w 4 wersjach:

OPASKI UNIWERSALNE
OPASKI Z OWIJKĄ
OPASKI Z UCHWYTAMI MONTAŻOWYMI
OPASKI Z MOŻLIWOŚCIĄ UPIĘCIA W OTWORACH

Menu