OŚWIETLENIE LED

LEDY NIE Z TEJ ZIEMI

Produkty marki Moonlight to najlepsze dostępne żarówki LED’owe na rynku. Swoją jakość zawdzięczają między innymi zastosowaniem LED’ów Epistar. Cechą wyróżniającą Moonlight, charakteryzującą wysoką jakość jest stabilność światła z doskonałym odwzorowaniem barw.

MODELE ŻARÓWEK DOSTĘPNE W OFERCIE

A 60

GU 10

C 37

C 37T

G 45

A 120

JAKOŚĆ ŚWIATŁA

Najlepsze dostępne żarówki LED’owe na rynku swoją jakość zawdzięczają między innymi zastosowaniem LED’ów Epistar. Cechą wyróżniającą Moonlight, charakteryzującą wysoką jakość jest stabilność światła z doskonałym odwzorowaniem barw.

JAKOŚĆ STOSOWANYCH PODZESPOŁÓW

DIODY

Dla zapewnienia oczekiwanych efektów oświetlenie Moonlight zawiera rozbudowany system sterowników gwarantujący stabilność natężenia światła nawet w sytuacji spadku napięcia. Tym samym sterowniki koordynują pracą w zakresie 170-260V i eliminują drgania, zaciemnienie oraz inne nieoczekiwane efekty, zastępując je trwałym poziomem oświetlenia co przy długoterminowym stosowaniu zapewnia komfort dla Użytkownika. Stosowane w Moonlight sterowniki IC obecne są wyłącznie w produktach o najwyższej jakości. Dzieje się tak, ponieważ dla każdego Użytkownika różnica pomiędzy sterownikami IC a RC jest znaczna:

przede wszystkim sterowniki IC pozwalają na stabilny zakres pracy w przedziale 170/260 V, co ma ogromne znaczenie dla zastosowania żarówek w gospodarstwach domowych, gdzie zdarzają się skoki lub spadki napięcia. Dzięki sterownikom IC różnica napięć nie wpływa na jednostajne oświetlenie, zatem Użytkownik może cieszyć stabilnym światłem płynącym z żarówek Moonlight, podczas gdy inni Użytkownicy stosujący żarówki ze sterownikami RC mogą się spodziewać przyspieszonego zużycia LED’ów oraz drgań i niestabilności oświetlenia.

sterowniki IC w LED’ach Moonlight to doskonałe rozwiązanie dla wzroku i ogólnego zdrowia, pozwalają uniknąć drgań i migotania światła, które występują w przypadku zastosowania w żarówkach sterowników RC i prowadzą do zmęczenia wzroku, jego uszkodzenia a w skrajnych przypadkach inicjują ataki padaczki (epilepsji).

PŁYTKI PCB

Mając na uwadze rolę jaką dla precyzyjnego montażu podzespołów elektronicznych pełnią płytki PCB, monitoring dla wysokiej jakości materiału izolacyjnego oraz ścieżek nadzorowany jest na najnowocześniejszym sprzęcie marki Samsung, który jest do tego celu ściśle dedykowany.

PRECYZYJNE WYKONANIE

Żarówki Moonlight wykonane są z najlepszej jakości komponentów, w tym tworzywa o bardzo dobrym współczynniku oddawania ciepła. Mają solidny radiator, który redukuje przegrzewanie co korzystnie wydłuża ich pracę w porównaniu do modeli innych marek dostępnych na rynku.

MONITORING GWARANTUJĄCY NAJWYŻSZĄ SATYSFAKCJĘ

Żarówki Moonlight wykonane są z najlepszej jakości komponentów, w tym tworzywa o bardzo dobrym współczynniku oddawania ciepła. Mają solidny radiator, który redukuje przegrzewanie co korzystnie wydłuża ich pracę w porównaniu do modeli innych marek dostępnych na rynku.
Jakość, wydajność, stabilność, bezpieczeństwo i satysfakcja z użytkowania to cechy charakteryzujące Moonlight. Optymalizacja powyższych parametrów jest możliwe wyłącznie dzięki standaryzacji procesów produkcyjnych, a co za tym idzie, nieustannej kontroli. Pośród poszczególnych etapów wytwarzania na szczególną uwagę zasługują testy.
Profesjonalne badania laboratoryjne są możliwe wyłącznie dzięki dobrze wyposażonemu laboratorium prowadzonemu w reżimie wymagań ISO/IEC 17025, przygotowanemu zarówno do badań i testów gotowych produktów, jak i komponentów, z których te produkty powstają. Sprzęt laboratoryjny obejmuje różne narzędzia i urządzenia wykorzystywane przez specjalistów w trakcie pracy według skomplikowanych metod i technik badawczych. Moonlight to kontrolowany produkt, który poddaje się wszechstronnym analizom według procedur i procesów własnych, co zapewnia szczelną kontrolę w trakcie wytwarzania produktów.
Opinia niezależnych ekspertów jest najlepszym wyznacznikiem dla Użytkownika, dlatego LED’y Moonlight są cyklicznie testowane między innymi w niezależnym, wzorcowanym laboratorium LUMEN LAB prowadzącym badania z użyciem certyfikowanej aparatury wiodących firm światowych takich jak: HAMEG Rohde & Schwarz, FLUKE, KEYSIGHT?Agilent Technologies, AIM-TTI, LUTRON, APPA.

Menu